Cat team design plakat do pokoju dziecka – Buy Design

Cat team design plakat do pokoju dziecka

Cat team design plakat do pokoju dziecka – Buy Design

,, Cat team” design - plakat do pokoju dzieckacat postersChildroom

Mamy niewątpliwie coś co zwróci uwagę naszych najmłodszych odbiorców. Kolekcja plakatów z grafiką kota zaciekawi niejednego zwolennika czworonogów. Koty to niesamowite zwierzęta zamieszkujące niemal każdy zakątek świata. My chcemy aby zadomowiły się w postaci plakatu na ścianę w pokoju Twojego dziecka. Koty żyją zarówno w lasach tropikalnych, górach, na sawannie czy półpustyni. Oczywiście w większości są to koty dzikie, takie jak lew, puma, tygrys, pantera-lampart, żbik, ryś, gepard, jaguar, karakal, manul, ocelot, irbis, kot tybetański i wiele, wiele innych.

Oczywiście nasze koty domowe w pewnym stopniu pochodzą od ich dzikich braci natomiast ich charakter i usposobienie to zupełne przeciwieństwo tych żyjących dziko. Są najlepszymi żywymi maskotkami jakie można sobie sprawić. Jeśli nie masz warunków w mieszkaniu aby ten pupil stał się kolejnym domownikiem mamy dla Ciebie rozwiązanie w postaci plakatu z wizerunkiem kota na ścianę. Kolekcja plakatów z wizerunkiem kota to wspaniały prezent do pokoju dziecięcego, który idealnie wkomponuje się w scenografię przestrzeni. Zachwyć swojego bąbla i spraw mu wielką frajdę wieszając na ścianie tuż obok jego łóżeczka grafikę z wizerunkiem jednego z naszych trzech kociaków. A może weźmiesz od razu trzy…ten pomysł też mu się spodoba. Kolekcja w najbliższym czasie zostanie powiększona o kolejne plakaty.

Nasi trzej bohaterowie zostaną uzupełnieni o nowych towarzyszy. Będzie to niesamowita przygoda z kotem w roli głównej. Te czworonogi od zarania dziejów wzbudzały sympatię u najmłodszych i niewątpliwie taki plakat to strzał w dziesiątkę aby uatrakcyjnić pokój swojego brzdąca. Nie zastanawiaj się i odwiedź nasz sklep, aby stać się posiadaczem wyjątkowego plakatu do pokoju dziecięcego z serii:

Kot LukKot PufKot Jon.

plakat kotek

Cat team design plakat do pokoju dziecka

obrazek na ścianę

kotek

kot niebieski

cat posters

Szukasz odpowiedniego designu do salonu lub sypialni ? – KLIKNIJ TU

Poznaj naszą najnowszą serię plakatów dla dzieci ” Pingwinki ” – KLIKNIJ TU

Znajdź nas i polub na – Facebooku

Oznaczone , , , , , , , ,

Dodaj komentarz