Czarno biały plakat

Czarno biały plakat i grafika – Buy Design

Czarno biały plakat i grafika do wnętrz – Buy Design

Współczesne trendy dekorowania i unowocześniania przestrzeni w mieszkaniu czy biurze, odchodzą od tradycyjnych obrazów, na rzecz nowoczesnych grafik i plakatów. Coraz częściej spotykane są również obrazki połączone z tekstem, a nawet sam tekst umieszczany na plakatach. Coraz modniejszy staje się kolor biało-czarny jako motyw główny w dekoracjach na ścianach.

Sprawdź naszą kategorię produktów – CZARNO BIAŁY PLAKAT

Podążając dalej…

Zastanawiając się co zaproponować swojemu wnętrzu i ścianom, aby każdy z odwiedzających stawał i zachwycał się cudownym widokiem jaki ma przed sobą, zajrzyj koniecznie do naszego sklepu i wybierz coś z propozycji czarno-białych plakatów na ścianę. Niesamowita oferta stworzona z myślą o ludziach, którzy cenią sobie oryginalność i pomysłowość. Nigdy projektowanie swoich wnętrz nie było tak proste z propozycjami od By Design. Wyjątkowość i indywidualne podejście do każdej propozycji sprawiają, iż każdy plakat przedstawia inną historię.

dekoracja do sypialni na ścianę

Buy Design

Nasza historia jest taka…

Kolekcja plakatów czarno-białych obejmuje propozycje, które doskonale zaprezentują się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i w stylizacjach klasycznych. Pomimo bardzo ograniczonej formy, sprowadzającej się do jednobarwnego tekstu na białym tle lub odwrotnie, plakaty te są bardzo ciekawym elementem wystroju wnętrz, przyciągając uwagę przede wszystkim wyrazistą i bardzo wymowną treścią. O stylu plakatu decyduje tu również zastosowana czcionka, która w bardzo konkretny sposób wskazuje na kompozycję bardzo nowoczesną. Nie jest to oczywiście koniec naszych propozycji, kropka nad i nie została jeszcze postawiana. Kolejne ciekawe plakaty pojawią się już wkrótce i zachwycą kolejnych odbiorców.

Zacznij swoją przygodę z naszą wizją tworzenia przestrzeni na ścianach. Kolor czarny i biały od dziś królować będzie we wnętrzach kuchni, salonów jak i biurach. Nigdy Ci się nie znudzi, a gdy raz spróbujesz nie będziesz mógł przestać tworzyć coraz to nowszych wizji aranżacji przestrzeni na ścianie.

Kompozycje w neutralnej kolorystyce, opartej na zestawieniu czerni i bieli, uważane są za najbardziej uniwersalne w odniesieniu do dekoracji wnętrz. Brak jakiegokolwiek intensywnego czy stonowanego koloru sprawia, że pasują one zarówno do bardzo intensywnych gam barwnych, jak i do wnętrz w spokojnych, jednokolorowych aranżacjach.

Buy Design Twój wymiar dekoracji !

obrazek kot

obraz do biura

Sprawdź naszą kategorię produktów – CZARNO BIAŁY PLAKAT

motywacyjny plakat

Szukasz odpowiedniego designu do salonu lub sypialni ? – KLIKNIJ TU

Poznaj naszą najnowszą serię plakatów dla dzieci ” Pingwinki ” – KLIKNIJ TU

Znajdź nas i polub na – Facebooku

Oznaczone , , , , , ,

Dodaj komentarz