Dostawa i koszty wysyłki

Dostawa i koszty wysyłki

  1. Czas dostarczenia przesyłki
  2. Zamówienia realizowane są w terminie 2 do 5 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie Sklepu lub złożenia zamówienia z  płatnością za pobraniem jeśli dany towar występuje na magazynie . Termin ten nie obejmuje czasu niezbędnego na dostawę.
  3. Termin dostawy wynosi maksymalnie 30 dni. W przypadku, gdy w chwili złożenia zamówienia w magazynie Sprzedawcy znajduje się zamawiany produkt, termin dostawy wynosi maksymalnie 14 dni roboczych. Opłaty za dostawę są naliczane indywidualnie dla danego zamówienia i wybranej formy płatności w trakcie składania zamówienia.
  4. Podczas odbioru przesyłki sprawdź czy nie została uszkodzona . Jeśli widzisz na opakowaniu uszkodzenia mechaniczne spisz protokół w obecności dostawcy . Pamiętaj , żeby protokół został podpisany przez Ciebie i dostawcę .poinformuj nas jak najszybciej o zaistniałej sytuacji i prześlij skan protokołu na mail sklep@buydesign.pl. Będziemy z Tobą w kontakcie .

b. Koszt wysyłki

b.1. Wysyłka za pobraniem jest nie możliwa.

b.2. Wysyłka  na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej po dokonaniu przedpłaty na konto wynosi 15 zł brutto  niezależnie od ilości  towaru jaki został  zamówiony. Koszt dostawy doliczany jest do rachunku .

Przy zamówieniu towaru za kwotę wyższą od 450zł – dostawa na terenie Rzeczypospolitej gratis