złota biżuteria

Sztuczna biżuteria – Ciekawa alternatywa dla każdego

Sztuczna biżuteria jest okryta niezbyt dobrą sławą. Pierwsze skojarzenie jakie mamy z tym wyrażeniem to brzydkie, plastikowe pierścionki i naszyjniki kupowane na odpuście. Takie, których nie chcemy zakładać i których kolor ma się nijak do koloru prawdziwego złota czy srebra. Na szczęście ta niemiła retrospekcja jest już przeszłością, a produkty które aktualnie oferuje nam rynek sztucznej biżuterii są wyjątkowo piękne. Zarazem godne podziwu jest to, jak również i w tej dziedzinie technologia idzie do przodu. Dlatego w tym wpisie przybliżymy zalety biżuterii metalowej, oraz podzielimy się zdjęciami najciekawszych modeli.

elegancka biżuteria   bransoletka z kamieni naturalnych

Sztuczna biżuteria – główna zaleta

Aktualnie sztuczna biżuteria tworzona jest z metali lub ich stopów.  Jest to na przykład stal chirurgiczna, czy też jak w przypadku prezentowanych tutaj produktów miedź. Ze względu na dużą alergenność niklu i chromu, coraz mniej jest produktów biżuteryjnych wykorzystujących te pierwiastki. To właśnie poprzez użycie odpowiednich materiałów możemy zminimalizować ryzyko wystąpienia alergii i cieszyć się pięknymi ozdobami naszego ciała. Mimo, że alergie na metale szlachetne takie jak złoto i srebro zdarzają się rzadko, to nadal występują. Dlatego warto, aby i te osoby miały szeroki wybór asortymentu odpowiadającego ich potrzebom.

sztuczna złota biżuteria   sztuczna złota biżuteria

Nie sztuczna w 100 %

Czemu nie w 100%? Dlatego, że aktualnie łączy się miedź czy stal chirurgiczną z materiałami naturalnymi takimi jak kamienie i ceramika w jednym produkcie. Również produkty, które są pozłacane czy posrebrzane mogą zaliczać się do tej kategorii. Natomiast daje nam to bardzo wiele. Niezwykle zwiększa różnorodność w wyborze danego produktu, czy też sprawia, że każda nawet najbardziej wybredna osoba znajdzie idealny produkt dla siebie. Umożliwia to również coraz nowsze połączenia ciekawych materiałów, które w zestawie ze srebrem i złotem stawałyby się bardzo drogie. A w tym przypadku cena będzie przystępna dla każdego.

skórzana biżuteria   sztuczna złota biżuteria

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na której znajdziecie ciekawe modele biżuterii sztucznej, skórzanej i pozłacanej.
Sprawdź już teraz klikając Tutaj

Leave a Comment