Wyjątkowa aranżacja przestrzeni – Buy Design

Wyjątkowa aranżacja przestrzeni – fotoplakat na ścianę – Buy Design

Wyjątkowa aranżacja przestrzeni – Buy Design

Nowością w naszym sklepie bez wątpienia jest fotoplakat zaprojektowany z myślą o zagospodarowaniu przestrzeni na ścianach w dużych lokalach użytkowych, takich jak biurowce czy apartamentowce. Doskonale sprawdzi się również w salonach na białym tle ścian, jak również w miejscach, gdzie przestrzeń powinna być wyróżniona. Specjalnie przygotowany fotoplakat przedstawiający drogę kolejową, tory zmierzające w dwóch kierunkach. Czarno-biała kolorystyka z lekkimi dodatkami koloru żółtego sprawia, że będą pasować zarówno do kolorowych i bardziej stonowanych wnętrz. Fotoplakat możemy wykorzystać do stworzenia pięknej propozycji przestrzeni.

Wyjątkowa aranżacja przestrzeni

Plakaty i fotoplakaty tworzą intrygującą dekorację w każdym domu. To jedne z najbardziej przykuwających uwagę akcentów we wnętrzu, które determinują jego charakter i tworzą niepowtarzalny klimat. Poza tym są fantastycznym oraz niezbyt kosztownym sposobem na szybką metamorfozę Twojego biura, apartamentu, salonu, kuchni, pokoju dziecka czy przedpokoju. Wybór właściwych plakatów oraz fotoplakatów oraz ich rozważne rozmieszczenie na ścianie to dwie kwestie, które należy wziąć pod uwagę przy planowaniu domowej lub biurowej galerii. Nie ma się jednak co spinać, plakat czy fotoplakat zawsze można wymienić i dopasować do kolejnej koncepcji zagospodarowania ścian.

Buy Design

Z naszymi propozycjami pomysły same nasuną Ci się do głowy na magiczne urządzenie i zagospodarowanie danej przestrzeni. Twój pokój zyska nowy blask, a dzieci będą zachwycone nowym wyglądem strefy zabaw. Fotoplakat przedstawiający zdjęcie torowiska pasuje praktycznie do każdego rodzaju wnętrz, także będzie idealnie trafionym prezentem na kolejną rocznicę lub jubileusz. Pomysł zachwyci odbiorców zaraz po rozpakowaniu niespodzianki. Nasze fotoplakaty cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ są nietuzinkowe i oryginalne. W dzisiejszym świecie, gdzie wszystko praktycznie czego zapragniemy dostaniemy od ręki taki prezent to skarb. Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby. Długo oczekiwany fotoplakat to nowość w naszym sklepie. Zdjęcie zrobione przez Michała Karpińskiego. Propozycja wyjątkowego prezentu dla wymagających odbiorców.

Plakat na ścianę

home design

foto plakat

Wszystkie zaprezentowane fotoplakaty – plakaty, dostępne są w naszym sklepie internetowym Buy Design.

Szukasz odpowiedniej ramy do oprawienia swojego plakatu, grafiki lub zdjęcia ? – Kliknij tu i sprawdź co możemy Tobie polecić.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego – Facebooka

Oznaczone , , , , ,

2 thoughts on “Wyjątkowa aranżacja przestrzeni – Buy Design

  1. No naprawdę dobry plakat! Podoba mi się!

Dodaj komentarz